Djali i Hashim Thaēit nė lidhje tė hapur me bukuroshen e "O sa mirė" (Foto)

Djali i presidenti tė Kosovės, Hashim Thaēit, Endriti ėshtė nė lidhje tė hapur tashmė me aktoren nga Peja, Arta Nitaj.

Ka qenė vetė aktorja e "O sa mirė" qė ka publikuar mbrėmė njė fotografi me njė djalosh misterioz tė cilit ia fshehė fytyrėn.


Por, Indeksonline mėson se personi nė foto ėshtė Endriti pėr tė cilin Arta nuk kursen as zemrat.


Madje burimet tona mėsojnė se sė fundi Endriti i ka blerė Artės syze tejet tė kushtueshme si shpėrblim pėr dashurinė e dhuruar.


Dashuria e tyre ėshtė aktive edhe nė rrjetet sociale ku tė dy nuk kursejnė "like" pėr njėri tjetrin./Indeksonline/

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.