Nė fakt, ky ėshtė i dashuri i Diellza Kolgecit (Foto)

Diellza Kolgeci, ish Miss Kosova, u bė temė e medieve kosovare pėr shkak tė njė fotoje.

Ajo kishte dal nė foto me ministrin Arban Abrashi, foto kjo qė ka bėrė tė aludohet pėr njė lidhje dashurie mes tyre, shkruan lajmi.net

Por, kėto aludime janė tė kota.

Kjo se, Diellza ka vite qė ėshtė nė lidhje me Noli Fetoshin, i cili shpesh publikon fotografi me Diellzėn duke treguar se sa shumė duhen ata!

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.