Kjo modele iu “çmend” me format e saj trupore (Foto)

Modelja Iskra Lawrence ka lënë pa fjalë fansat e saj.

Ajo ka realizuar disa poza të “nxehta” teksa shihet duke bërë dush, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Bukuroshja ka zbuluar linjat e saj trupore në një sërë pozash në të cilat ajo ekspozon format e saj tërheqëse.

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.