Hekuran Krasniqi e “Fisnikët” publikojnë bashkëpunimin e radhës

Hekuran Krasniqi dhe grupi “Fisnikët” kanë publikuar bashkëpunimin më të ri. Bashkëpunimi i dytë i tyre mban titullin “Kënga ime”.

Ajo vjen pas suksesit të madh në bashkëpunimin e parë në këngën “Ajo më mbyti”.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.