I relaksuar, Veseli drekon me gruan nė qytet (Foto)

Lideri i PDK’sė, Kadri Veseli, sigurisht se nuk e ka pasur tė lehtė tė heq dorė nga kandidati pėr kryeministėr, kur kėtė nominim ia dorėzoi Ramush Haradinajt tė AAK’sė. Por, tani duket tė jetė mė i relaksuar.

Ndonėse, po vazhdon aktivitetet politike dhe fushaten pėr platformen e nisur qė para rrėzimit tė Qeverisė, e qė ai e sheh si Fillimi i Ri, Veseli duket se ka gjetur kohė tė mos e lė anash bashkėshorten e tij, Violeten.

Veseli ėshtė parė sot nė njė nga kafiteritė e Prishtinės duke drekuar me gruan e tij. 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.