Kjo ėshtė vajza e vetme shqiptare qė ka avion privat (Foto)


Modelja shqiptare Emina Ēunmulaj ėshtė njėra prej modelėve mė tė privilegjuara shqiptare.
E martuar me miliarderin Sam Nazarian,Emina ka kėnaqėsinė qė ta pėrdorė sa herė tė do edhe avionin e saj privatė.M’u kėtė e ka bėrė gjatė ditės sė sotme ku ajo ka postuar njė fotografi para kėtij avioni.

Emina ka mė shumė se njė vit e martuar me Sam, ky fryt i dashurisė sė tyre ėshtė edhe njė vajzė.Emina deri me tani ėshtė treguar njė nėnė e pėrkushtuar pėr rritjen e fėmijės sė saj.

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.