Dafina Zeqiri kėngė pėr bateritė - VIDEO

Njė reklamė e PDK-sė me bateri, qė thumbonte LDK-nė dhe VV-nė ka ngjallė shumė reagime dhe debate nėpėr rrjete sociale. Gjithsesi ėshtė njė kėngėtare qė dikur iu kėndonte baterive. Ėshtė Dafina Zeqiri qė ka njė kėngė me titul l ‘Bateritė’.  

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.