Jennifer performon pa tė brendshme, pėr pak i shihen pjesėt intime (Foto)

Pėr nder tė Ditės sė Pavarėsisė sė SHBA-sė, dje ka performuar kėngėtarja me famė botėrore Jennifer Lopez.
Pavarėsisht moshės qė ka bukuroshja Lopez ka shkėlqyer nė paraqitjen e saj.

E veshur me njė fustan tė gjatė me punime qė shkėlqente dhe me prerje nga pjesa e kėmbėve, Jennifer performoi kėngėn e saj nė skenė, transmeton Gazeta Express.

Por ajo qė u vėrejt nga paraqitja e saj ėshtė se kėngėtarja seksi nuk ka veshur tė brendshme.

Madje ajo pėr pak ka rrezikuar t’i shihen pjesėt intime. 

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.