Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon (Foto)

Kėto ditė u raportua se aktorja e serialit 'O sa mirė', Arta Nitaj ka filluar njė lidhje tė re me kėngėtarin Bruno.

Veprimi i fundit i Artės qė nė serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj me Bruonon, shkruan lajmi.net.

Nė rrjetin social Instagam, ajo ka publikuar njė foto me Brunon duke lėnė tė nėnkuptohet se ka konfirmuar lidhjen e tyre.

Kohė mė parė, Arta ishte pėrfolur pėr njė lidhje me djalin e presidentit Thaēi, Endritin, por duket se romanca e tyre zgjati shkurt.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.