Big Mama: Arsimi me ka dashur edhe kur isha e plotė

Nė emisionin “1 Kafe me Labin Summer” tė KTV-sė, mysafire ishte kėngėtarja dhe moderatorja e njohur nga Shkupi, Besiana Kasami, ose siē ėshtė njohur pėr publikun me emrin artistik – Big Mama.

Pėrveē tjerash, ajo ka zbuluar se ėshtė shumė e dashuruar me Arsimin, pėr tė cilin ende nuk dihet saktėsisht se kush ėshtė.

Po ashtu, gjatė bisedės ėshtė zbuluar se ajo me Arsimin ka bėrė njė fejesė tė fshehtė, ndėrsa sipas bisedės, u kuptua se edhe martesa do tė ndodhė sė shpejti.

“Jam shumė e dashuruar, jam bėrė si njė tinejxhere nė moshėn 31 vjeēare. Arsimi mė ka dashur edhe nė kohėn kur kam qenė e plotė edhe tani. Ai nuk ka shikuar pamjen time tė jashtme, por ka parė te unė brendėsinė time, shpirtin tim”, tregoi Big Mama.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.