7 femrat e famshme që ishin në lidhje me Getoar Selimit (Foto)

Getoar Selimi njihet si njëri prej këngëtarëve që ka pasur lidhje publike me në pjesë të vajzave të Show Bizit Shqiptar.

Ai tani është në lidhje me moderatoren e famshme nga Shqipëria, Marina Vjollca, përcjell ORAinfo.

Por me herët Geti ishte në lidhje edhe me disa këngëtare të famshme në trojet shqiptare duke filluar nga Elvana Gjata, Çiljeta, Nora Istrefi, Liberta Spahiu etj.

Sidoqoftë tani Geti është në lidhje me prezantuesen shqiptare Marina Vjollca, me të cilën edhe po planifikon të martohet.

Me poshtë ju sjellim disa nga të dashurat e famshme të reperit nga Prishtina. /ORAinfo/

 

 

 

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.