Ish femra më e bukur në botë tregon barkun e fryrë në plazh (Foto)

Ish femra më e bukur në botë është shtatzënë me bebin numër 3.
Ishte vetë Jessica Alba që bëri të ditur gjithçka nëpërmjet një postimi surprizues në Instagram ditën e hënë. Dhe vetëm dy ditë më vonë ajo u pikas gjatë pushimeve të saj tropikale në Hawaii me barkun e fryrë.

Bukuroshja 36 vjeçare shijoi një banjo dielli në bikinit e saj cheetah, dhe mund të themi që nuk ishte e vetmja që po shijonte plazhin. Jessica nuk është më e vetme pasi tani edhe rrezet e diellit duhet t'i marrë për dy persona, jo vetëm ushqimin.

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.