Çfarë po ndodh me fytyrën e Mihrijes, duket e plakur si asnjëherë më parë

Këngëtarja Mihrije Braha këtë vit ishte temë në mediat rozë.

U lavdërua e u kritikua shumë për fotografitë provokuese me bikini të cilat i postonte vazhdimisht.

E temë ka qenë edhe ‘rinia e përjetshme’ e saj.
Mirëpo, si duket ajo tashmë nuk duket edhe aq bukur sikur në fotografitë që postonte në Instagram.

Këto foto e dëshmojnë:

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.