Çfarë trupi Adrola Dushi, mund t'ia keni lakmi! (Foto)

Njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, Adrola Dushi ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram.

E veshur me një fustan të bardhë e të shkurter ajo duket për bukur- shkruan Indeksonline.

Kësaj radhe ajo ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore, në veçanti këmbët e saj.

Megjithëse është nënë e një djali ajo po e ruan si mos më mirë fizikun e saj.

Kujtojmë poashtu se aktualisht ajo po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.