A do ta perkrahni nje parti te re ne Kosove?

Një parti e re ka gjasa të dalë në skenë shumë shpejt dhe atë po mundohet ta sjellë Dukagjin Gorani, publicist dhe ish këshilltar i Hashim Thacit.


Dje u dhanë emra, kryesisht të njerëzve të shoqerisë civile dhe mediave, që ka gjasa të jenë pjesë e kësaj partie, me orientim liberal. Por një pjesë e amdhe e tyre e mohuan zyrtarisht.


Gjithsesi, a do të votonit për një parti të re në Kosovë dhe a ka nevojë Kosova për një parti të re?

 

A do ta perkrahni nje parti te re ne Kosove?
PO1334%
JO821%
Nuk e di ende00%
Kosova s\'ka nevoje per parti te re616%
Duhet te mbesin vetem 3 parti, PDK, LDK dhe VV1129%

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Nga rubrika