Per kend do te jeni tifoz ne ndeshjen e 13 nentorit, me Kosoven apo Shqiperine?

Me 13 nentor ne Prishtine do te luhet ndeshja e pare zyrtare miqesore mes Kosoves dhe Shqiperise. Per shumekend te dy ngjyrat jane pjese e zemres, por ka edhe nga ata qe tashme jane ose vec me Shqiperine dhe kundershtojne Kosoven dhe anasjelltas.

Per kend do te jeni tifoz ne ndeshjen e 13 nentorit?

Kosoven
Shqiperine
Te dyjat
 

Per kend do te jeni tifoz ne ndeshjen e 13 nentorit, me Kosoven apo Shqiperine?
Kosoven2063%
Shqiperine39%
Te dyjat928%

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Nga rubrika