A duhet Kosova të ketë trajner vendor apo ta angazhoj një të huaj?

Kosova shënoi humbje të thellë kundër Kroacisë. Kritika të shumta u dhanë për selektorin Albert Bunjaku.


A duhet Kosova të ketë trajner vendor apo ta angazhoj një të huaj?
 

A duhet Kosova të ketë trajner vendor apo ta angazhoj një të huaj?
TE HUAJ1381%
VENDOR319%

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Nga rubrika