Fantastike - qytetarët e Prishtinës bien në kamerë të fshehtë

Shikoni si reagojnë qytetarët e Kosovës kur disa aktorë shtiren sikur kanë grabitur në banesa të ndryshme.  

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.