Arif Vladi, qe i kendonte Enver Hoxhes, nuk deshiron dekorate nga Hashim Thaçi

Këngëtari Arif Vladi ka thënë se nuk e dëshiron një dekoratë nga Hashim Thaçi pasi Presidenti i ri i Kosovës ishte zgjedhur duke e ruajtur policia me kallashnikov.
Këto komente, Vladi i ka bërë në emisionin “Odeon” të Naim Abazit, i cili e ka pyetur Vlladin se pse nuk është dekoruar prej Presidentit.


\"Mua më ofendon një dekoratë eventuale nga Hashim Thaçi, nga një president që është zgjedhur duke e ruajtur me policë e kallashnikovë\".
Dikur Vladi i kendonte Enver Hoxhes, liderit komunist shqiptar qe vrau e burgosi mijera shqipetare, vetem pse e kundershtonin.
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.