Kujdes: Kjo pajisje kuzhine qė shpėrthen si bombė, gjendet edhe nė Kosovė (Video)

Kjo pajisje kuzhine “Nutribullet” e cila pėrdorėn si shtrydhėse e frutave ėshtė e pranishme edhe nė tregun kosovar.

Ajo reklamohet vazhdimisht si njė nder pajisjet mė tė mira tė kuzhinės tuaj, por nė tė vėrtetė ajo ka rrezikuar mijėra jetė njerėzish sepse defekti i saj ėshtė qė gjatė punės ajo shpėrthen si njė bombė.

Pas mijėra rasteve tė paraqitura nė SHBA, tani kompania qė e ka prodhuar atė rrezikon tė gjobitet deri nė falimentim. /Indeksonline/

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.