Ju kujtohet Gjino tek '14 vjeē dhėndėr'? Ja si duket sot (Foto)

E kush nuk i mban mend Marigonė dhe Gjinon? Ka kaluar kaq shumė kohė dhe tė gjithė vijojmė ta dashurojmė e ta shikojmė me tė njėjtin emocion kėtė komedi.Ja qė siē ka ndryshuar koha, kanė ndryshuar edhe personazhet. Gjino, dikur njė fėmijė i vogėl nė kėrkim tė “fikut”, sot ėshtė shndėrruar nė njė burrė tė vėrtetė, qė s’lė fiq t’i shpėtojnė.

Aktori Admir Sorra ėshtė fotografuar duke festuar kėto ditė me njė grup miqsh dhe familjarėsh. Mė poshtė gjeni disa prej fotove tė tij aktuale. Ka ndryshuar vėrtetė shumė, apo jo?/

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.