Si me i blloku thirrjet nga numrat privat (Video)

Keni qene gjithmone te bezdisur nga thirrjet private? Me nje telefon celular me sistem Operativ Android mund te bllokoni keto thirrje dhe te rrini te qete se askush nuk do ju bezdise me me keto lloj thirrjesh. Ajo qe duhet te beni eshte te shkarkoni nje aplikacion free (159 kb) nga Google Play i quajtur Call Filter. Mjafton te beni me \"tick\" block unknown calls dhe gjithcka do jete ne qetesine tuaj.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.