Si me e mbushë baterinë më shpejtë në iPhone?

1.Përdorimi i mbushësit të iPadëve është zgjidhje për mbushje më të shpejtë të baterive.

Kjo, sepse fuqia e nevojshme për të mbushur iPad është më e madhe se sa e mbushësve të iPhonit.

2.Aktivizimi i Airplane mode në iphone do të bllokojë pranimin e telefonatave dhe mesazhaeve.

Por, mbushja e baterisë do të jetë shumë më e shpejtë.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.