Çfarë po ndodh? NASA konferencë të jashtëzakonshme NASA ka bërë me dije se do të mbajë një konferencë për shtyp të enjten ku do të japë një njoftim \"shumë të... CNN: Toka ndalon së rrotulluari, të gjithë do të jetojmë në Mars në 2027 Njerëzimi do të zhvendoset dhe do të jetojë në Mars. Miliarderi Elon Musk ka bërë... Shkencëtarët britanikë ndalojnë procesin e plakjes Zbulimi i madh nga shkencëtarët britanikë mund të ngadalësojë apo edhe ta ndal procesin e plakjes.Dobësimi i trupit teksa plakemi apo nga sëmundjet si Alzheimer... “Lamborghini” kosovar i ndërtuar nga djaloshi nga Gjilani (Video) Djaloshi nga Gjilani, i cili krijoi automobilin e tij, është inspiruar nga marka e njohur e veturave Lamborghini.Driton Selmani ka punuar në këtë veture përgjatë... Kėto janė zyret e Instagramit dhe ky ėshtė numri i punėtorėve qė ka (Foto) Rrjeti i famshėm social, "Instagram" po fuqizohet ēdo ditė e mė shumė. Kompania e famshme i ka pėrurar zyret e reja duke u zhvendosur nė ish zyren e Facebookut, nė Menlo Park tė Kalifornisė. Nė kėto... Kujdes kur bisedoni me 'Viber', kėtė tė keqe tė tij kurrė nuk e keni ditur A pėrgjohet apo jo biseda nė \"Viber\", ėshtė njė pyetje qė secilit pėrdorues tė \"Viber\"-it nė Kosovė i intereson. Shumė nga bisedat thuhet se nuk i pėrgjon ky sistem, por mos u siguroni sepse... Lajm skandaloz për Volkswagen e Audi, probleme me karburant “Volkswagen grup” është duke tërhequr 334 mijë vetura të markës Volkswagen e Audi në SHBA dhe Kanada për shkak të rrjedhjeve të...