Xhinset tė cilat bėjnė ēudira pėr vithet tuaja (Foto)

Tė gjitha vajzat dinė pėr xhinset se ēfarė ndikimi kanė pėr vithet e tyre. Mirėpo, duhet tė dinė tė zgjedhin modelin e bėrė mu pėr atė qėllim qė t’i ngrejnė vithet dhe t’i bėjnė ato mė atraktive. E po kush e di kėtė mė mirė se Kylie Jenner?
Ajo tashmė i ka provuar ‘Wedgie Fit’, modelin e ri tė shtėpisė sė modės “Levi’s”. Si thoni ju? Cili ėshtė rezultati?

Modeli i xhinseve ‘Wedgie Fit’ ėshtė inspiruar me mėnyrėn nė tė cilėn vajzat kanė veshur ‘Wedgie Fit’ “Levi’s”, transmeton Telegrafi.
Modeli vintixh me sukses ka zvogėluar vizualisht stomakun (nė vend tė patentės (zinxhirit) kanė pasur pulla) dhe nė njė masė tė caktuar vajzave ua ka mikluar dukjen e vitheve. ‘Wedgie Fit’ ka bėrė njė hap mė shumė.
Pos qė shtrėngon vithet, me belin e ngritur i zbukuron kofshėt. Shtėpia e modės e ka thėnė tė veten, mirėpo ylli i realyty shout, Kylie Jenner, ėshtė modeli i saj, pra, siē po e shihni, tashmė i ka promovuar nė rrjetet shoqėrore. Dhe kėtė e ka bėrė nė mėnyrėn mė tė bindshme.


A janė kėto tė ngushta dhe tė rehatshme?

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.