Xhinset të cilat bëjnë çudira për vithet tuaja (Foto)

Të gjitha vajzat dinë për xhinset se çfarë ndikimi kanë për vithet e tyre. Mirëpo, duhet të dinë të zgjedhin modelin e bërë mu për atë qëllim që t'i ngrejnë vithet dhe t'i bëjnë ato më atraktive. E po kush e di këtë më mirë se Kylie Jenner?
Ajo tashmë i ka provuar ‘Wedgie Fit', modelin e ri të shtëpisë së modës “Levi's”. Si thoni ju? Cili është rezultati?

Modeli i xhinseve ‘Wedgie Fit' është inspiruar me mënyrën në të cilën vajzat kanë veshur ‘Wedgie Fit' “Levi's”, transmeton Telegrafi.
Modeli vintixh me sukses ka zvogëluar vizualisht stomakun (në vend të patentës (zinxhirit) kanë pasur pulla) dhe në një masë të caktuar vajzave ua ka mikluar dukjen e vitheve. ‘Wedgie Fit' ka bërë një hap më shumë.
Pos që shtrëngon vithet, me belin e ngritur i zbukuron kofshët. Shtëpia e modës e ka thënë të veten, mirëpo ylli i realyty shout, Kylie Jenner, është modeli i saj, pra, siç po e shihni, tashmë i ka promovuar në rrjetet shoqërore. Dhe këtë e ka bërë në mënyrën më të bindshme.


A janë këto të ngushta dhe të rehatshme?

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.