Tifozet sexy nė mbėshtjetje tė Donald Trump (Foto)

Fushata e Shtėpisė sė Bardhė po afrohet, e me kėtė rast disa femra kanė pėr qėllim tė forcojnė kėtė duke bėrė ‘tifo’ pėr Trump.


Tė njohura nė Twitter me llogarinė e tyre @BabesForTrump, ato kanė publikuar disa fotografi tė ndryshme duke mbėshtetur 69 vjeēarin pėr arritjen e marrjes sė emrit President, transmeton lajmi.net.


Diku shihen tė armatosura, diku tė veshura nė bikini, vajzat e guximshme pėrkrahin Trump duke dalė pothuajse tė zhveshura jashtė, atėherė kur i ftohti tė ngrin.
Megjithatė pėrkrahja e tyre vazhdon edhe nga shtėpia kur ato janė duke pėrcjellė njė fjalimi tė tij.


 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.