NJĖ HERĖ MARTOHET NIPI: Kolona e pafund e Mercedes nė dasmėn e Kadirov! (Video)

Kush mund tė thotė se jugu i Rusisė ėshtė i varfėr dhe i pazhvilluar, kur nė njė dasėm kishte kolonė tė automjeteve me vlerė tė paktėn dhjetė milionė euro.


Ramzan Kadyrov, presidenti aktual i Republikės Ēeēene dhe, jozyrtarisht, “Perėndia” i provincės jugore ruse dhe mė gjerė, kohėt e fundit martoi nipin e tij, transmeton lajmi.net.


Megjithatė, me Kadyrov, ēdo gjė ėshtė e madhėrishme, duke pėrfshirė edhe kolonėn e automjeteve qė po merrnin nusen.


Aty shihen me dhjetėra automjete tė markės Mercedes, nga klasat mė tė shtrenjta. /lajmi.net

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.