NJË HERË MARTOHET NIPI: Kolona e pafund e Mercedes në dasmën e Kadirov! (Video)

Kush mund të thotë se jugu i Rusisë është i varfër dhe i pazhvilluar, kur në një dasëm kishte kolonë të automjeteve me vlerë të paktën dhjetë milionë euro.


Ramzan Kadyrov, presidenti aktual i Republikës Çeçene dhe, jozyrtarisht, “Perëndia” i provincës jugore ruse dhe më gjerë, kohët e fundit martoi nipin e tij, transmeton lajmi.net.


Megjithatë, me Kadyrov, çdo gjë është e madhërishme, duke përfshirë edhe kolonën e automjeteve që po merrnin nusen.


Aty shihen me dhjetëra automjete të markës Mercedes, nga klasat më të shtrenjta. /lajmi.net

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.