Kėto 4 femra ju duken seksi, por shikojeni mirė foton (Foto)

Me pamjen e tyre nga prapa kėto katėr gra lehtėsisht mund tė jenė nė 20-tat e tyre, shkruan Daily Mail.
Mosha e tyre reale nė tė vėrtetė ėshtė prej 45 vjeē deri nė 54, mund t’iu befasoj por e vėrteta ėshtė se kėto ditė, ėshtė e pamundur tė kuptoni nga prapa se sa e vjetėr ėshtė njė grua,
Pėrse? Sepse, pavarėsisht nga mosha, flokėt tona janė nė gjatėsinė qė kanė qenė qė nga vitet shtatėdhjetė dhe kjo nuk ėshtė vetėm pėr gratė e reja qė dėshirojnė tė kenė flokėt si Kate Middleton, por edhe gratė e moshės 40 e mė shumė.

Ja se si duken ato nė pamjen e pėrparme:

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.