Kėshilla veshje: Si tė vishni fustan nė dimėr, por njėkohėsisht tė ngriheni nga i ftohti? (Foto)

Vetėm se moti ėshtė i acartė, kjo nuk do tė thotė se duhet t’i fshihni tė gjitha fustanet derisa tė rriten temperaturat.
Fustanet mund t’i vishni edhe nė mes tė dimrit, dhe krejt ēfarė ju duhet ėshtė pak njohuri se si tė visheni.

Nė fakt, DUHET tė vishni fustane gjatė dimrit. Ato e kanė potencialin t’ju bėjnė tė dukeni e admirueshme dhe me stil.

Pra, me qėllim qė tė dukeni sa mė mirė nė fustan gjatė kėtij dimri, mė poshtė i keni disa kėshilla mode: dollake, triko, kėpucė dimri, ēorape tė trasha, shalle etj.

Keni dėshirė tė dukeni e lezetshme, por duhet ta mbani nė mend se nuk duhet tė ngriheni nga i ftohti.

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.