Humbi 65 kilogramë, shmangu këto katër ushqime që shqiptarët i konsumojnë më së shumti

Ajo quhet Casey Gammell, është nga Australia dhe ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i konsumojnë çdo ditë.
Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të gazuara.

Para se të mos konsumonte këto ushqime ajo peshonte 135 kilogramë. Fotografitë e saj, ku dallohet se si është transformuar janë me të vërtetë frymëzuese.

Transformimi i trupit të saj po bën bujë në të gjithë botën.

Madje, Casey ka filluar të japë rekomandime rreth humbjes së peshës.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.