Reporteri.net në rrjetet sociale

Lajme

Bleona zhvishet krejtësisht: Le të hapet kazani i thashethemeve

Publikuar

më:

Bleona Qereti është një prej këngëtareve më të guximshme, derisa po synon famën edhe në skenën ndërkombëtare.


Këngëtarja shqiptare nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram foto ku shfaqet edhe e zhveshur ose me të brëndshme.

Në foton e fundit që ka publikuar të hënën, ajo shfaqet në një plazh,.

“Nuk e pranoj dietën e fotoshopin, dhe e urrej edhe më shumë të jem falso në çfarëdo kuptimi. Për të qenë e sinqertë, kjo edhe drita ishte perfekte dhe foto e kapur me iPhone. Le të hapet kazani i thashethemeve”, ka shkruar ndër të tjera në postimin e saj Bleona Qereti.

Reporteri.net ne FB

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]