×
Botë
Botë
Presidenti amerikan Joe Biden intensifikoi të enjten sulmet ndaj ish-Presidentit Donald Trump, duke bërë deklaratën e fortë se ish-presidenti dhe kandidati kryesues...
19:42 | 29 Shtator 2023

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!