Reporteri.net në rrjetet sociale

Lajme

Granit Xhaka publikon gjashtë momentet më romantike me gruan e tij (Foto)

Publikuar

më:

Granit Xhaka është futbollisti shqiptar i cili jeton dhe vepron në Zvicër kurse pëlqehet dhe kërkohet nga ekipi të njohura botërore.


Ai së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në “Instagram” ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Leonita Lekaj.

Graniti ka shfaqet 6 momentet e tij më romantike me gruan dhe duket se ata të dy janë shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Ndryshe, Graniti konsiderohet si një mashkull me pamje goxha të bukur dhe mund të themi ka shumë fanse femra në mbare botën, por sytë e tij janë vetëm të Leonita.

Ja fotot:

Reporteri.net ne FB

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]