FOKUS

ZRRE-ja i reagon Avokatit të Popullit pas opinionit për tarifat e shtrenjta

Zyra e Rregullatorit të Energjisë Elektrike i ka reaguar Avokatit të Popullit lidhur me opinionin për vlerësimin e strukturës së re tarifore kundrejt të...

ZRRE-ja i reagon Avokatit të Popullit pas opinionit për tarifat e shtrenjta

Zyra e Rregullatorit të Energjisë Elektrike i ka reaguar Avokatit të Popullit lidhur me opinionin për vlerësimin e strukturës së re tarifore kundrejt të...

Çitaku për Kurtin: Vizita në SHBA kualifikohet si studimore, tani po viziton fabrikat e çokollatave në Zvicër

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka kritikuar kryeministrin Kurti për qëndrimin e tij jashtë Kosovës. Çitaku përmes një shkrimi në llogarinë e saj në Facebook,...

Rriten çmimet – Shtrenjtohen përsëri vaji, vezët dhe qumështi

Rritja e çmimeve nuk ka të ndalur në Kosovë. Produktet kryesore të ushqimit përsëri janë shtrenjtuar. Vaji, vezët dhe qumështi janë prekur më së...
[adrotate group="5"]
[adrotate group="11"]

Ekzekutohen 100 eurot nga Qeveria për punëtorët e sektorit privat

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka bërë të ditur se janë kryer pagesat e shtesave prej 100 euro për punëtorët e sektorit privat. Murati ka...
[adrotate group="12"]

ZRRE-ja i reagon Avokatit të Popullit pas opinionit për tarifat e shtrenjta

Zyra e Rregullatorit të Energjisë Elektrike i ka reaguar Avokatit të Popullit lidhur me opinionin për vlerësimin e strukturës së re tarifore kundrejt të...
[adrotate group="4"]
[adrotate group="5"]

AKTUALITET

[adrotate group="8"]

Opinione