Vdes një person në Veternik, objekti rrethohet nga Policia

Një person dyshohet se ka rënë nga lartësia e një objeti në Veternik të Prishtinës dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë.Bëhet fjalë për viktimën mashkull rreth 48-vjeç.


Për këtë ngjarje është njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët janë parë në vendin e ngjarjes.

“Lidhur me informatën e pranuar për një person të lënduar në Prishtinë njesiti policor ka dal menjeher ne vendin e ngjarjes dhe ka njoftuar se edhe ambulanca me ekipen mjeksore jane në atë lokacion dhe jane duke u marr me rastin”, thuhet në konfirmimin e policisë për Express.

Ndërkohë nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.