46 vjeçari gjendet i varur në stallën e lopëve në një fshat të Gjilanit

Një person i moshës 46 vjeçare në fshatin Pogragjë të komunës së Gjilanit, është gjetur i varur në oborrin e shtëpisë së tij, saktësisht në stallë të lopëve.


Rastin e ka konfirmuar për Reporteri.net policia rajonale e Gjilanit.

“Një person i moshës 46 vjeçare është gjetur i vrarë në oborrin e shtëpisë së vet. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është cilësuar si vetvrasje”, ka thënë Ismet Hashani zëdhënës i policisë së Gjilanit.

Ai ka thënë se rasti po hetohet dhe trupi i pa jetë i të ndjerit të dërgohet për obduksion në Prishtinë. /Reporteri.net/.