Adhuruesi i librave dhe poezive Shkumbin Demaliaj nuk i ndal gafat, e ngatërron Nexhmije Pagarushën me shkrimtare

Deputeti i Aleancës për Ardherinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj së fundi ka qenë i ftuar në një emision televiziv.


Ai gjatë emisionit e ka bërë një gafë, duke shprehur ngushëllime për vdekjen e Nexhimje Pagarushës. Demaliaj e ka ngatërruar ikonen e muzikës shqipe me shkrimtare.

“Komunitetit artistik, i shprehi ngushëllime për humbjen e zonjës, Nexhmije Pagarusha. Bylbylit të gjuhës shqipe”, ka thënë Demaliaj.

Shkumbin Demaliaj e ngatërron Nexhmije Pagarushën me shkrimtare?!

Shkumbin Demaliaj e ngatërron Nexhmije Pagarushën me shkrimtare?!Shpërndaje!

Publiée par Realiteti sur Jeudi 13 février 2020