Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit, një i vdekur e disa të lënduar

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e së premtes në Rrugën e Kombit. Sipas të dhënave paraprake aksidenti ka ndodhur brenda tunelit të Kalimashit dhe deri në këto momente raportohet për 1 të vdekur dhe disa të plagosur. Dinamika e aksidentit është ende e paqartë, ndërkohë që policia dhe ambulancat kanë shkuar me … Vazhdoni me leximin e Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit, një i vdekur e disa të lënduar