Aksident mes dy veturave në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohet një person

Sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, gjegjësisht në fshatin Bërnicë.


Policia njofton se aty janë përshirë dy automjete dhe si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë!

Gepostet von Podujeva.net am Samstag, 13. Juli 2019