Aksident mbrapa Teatrit në Prishtinë, ndeshen një Range Rover me një Golf

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditën e së enjtes në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë.


Lexues të Gazetës Online ‘Reporteri.net’ kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet se janë përfshirë në aksident dy vetura të tipit Golf dhe Range Rover.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për persona të lënduar.

Në vendngjarje tashmë kanë dalë njësitet policore.