Aksident në magjistralen Pejë-Deçan, lëndohen disa persona

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e së dielës në magjistralen Pejë-Deçan, ku kanë mbetur të lënduar lehtë disa persona.


Gazeta Online “Reporteri.net” ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se tashmë kanë arritur edhe njësitet policore dhe ato mjekësore.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lebushë.

Reporteri do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin.

Pamje nga vendi i ngjarjes: