Aksident në Prishtinë, vetura godet një të moshuar në “zebra”

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve që kanë dërguar fotografi në adresë të Reporteri.net, një veturë ka shkelur një të moshuar në vendkalimin për këmbësorë.

Nuk dihet gjendja e të lënduarit, derisa nga Policia e Kosovës dhe Ambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes.