Aksident në segmentin Veternik-Bresje, lëndohen tre persona

Sot në ora 14:25 në segmentin Veternik-Bresje ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë tri vetura.

Rastin për Gazetën Online Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi, ku i njëjti ka thënë se në tre persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

“Në ora 14:25, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në autostradë në segmentin Veternik-Bresje. Në aksident janë përfshirë tri vetura dhe si pasojë e aksidentit tre persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore”, tha Krasniqi.

Njësitet policore relevante janë marrë me aksidentin./Reporteri.net/