Aksident zingjiror në Komoran, përfshihen gjashtë vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë- Pejë më saktësisht në fshatin Komoran të Drenasit.


Sipas lexuesve të cilët edhe kanë dërguar fotografitë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira gjashtë vetura.

Deri më tani nuk dihet për ndonjë të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

Foto nga aksidenti: