Babai nga Fushë Kosova rrah gruan dhe vajzën e tij

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj gruas dhe vajzës së tij.


Siç bën të ditur Policia, rasti ka ndodhur në Prishtinë, të premten, rreth orës 19:30.

“Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia.