×
 • Lajme
 • Lajme

  Borrelli shtyn angazhimet për shkak të problemeve shëndetësore

  Reporteri
  28 Shkurt 2024 | 14:44

  Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, , Josep Borell, ka njoftuar në rrjetin social “X” se ka shtyrë angazhimet e tij për shkak të problemeve shëndetësore.

  Ai ka njoftuar se me rekomandimin e mjekëve është detyruar të shtyjë disa diskutime në Parlamentin Evropian.

  “Fatkeqësisht më duhet të shtyjë debatet për shkak të një problemi të vogël shëndetësor dhe doktorët më kanë këshilluar që të shtyjë ngjarjet publike për disa ditë”, ka njoftuar Borrelli në “X”.

  Ai ka thënë se mezi pret që të rikthehet në agjendën e tij të plotë të punës.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!