×
 • Lajme
 • Lajme / Shiu i madh

  Breshëri përfshin edhe Prishtinën

  Reporteri
  21 Maj 2024 | 19:56

  Moti i lig ka përfshirë edhe kryeqytetin Prishtinën.

  Në orët e mbrëmjes, breshëri dhe stuhia e shiut ka përfshirë edhe Prishtinën.

  Të martën është raportuar për breshër dhe stuhi të fuqishme shiu në Elez-Han dhe në Rahovec.

  Deri të martën nuk është raportuar për dëme materiale apo të lënduar nga ky rrebesh shiu.

   

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!