Burri dhe kunata rrahin një grua në Istog

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast dhune në familje gjatë ditës së djeshme.


Sipas Policisë një grua në Istog ka kërkuar ndihmë pasi që është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj dhe kunata (motra e burrit).

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.