Dyshohej se ishte i lënduar, në QKUK mbërrin pa shenja jete

Një person dyshohet se dje kishte pësuar lëndime në oborrin e shtëpisë së tij në Brecë të Podujevës.


Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima nga familjarët është dërguar në QKMF në Podujevë dhe me autoambulancë është dërguar në QKUK-së.

Por nga mjekët është konstatuar se viktima kishte arritur pa shenja jete, njofton Klan Kosova.

Me urdhër të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.