Familja Aliu goditet edhe nga një tragjedi: Vdes babai i djalit nga Lipjani që u zhduk 4 ditë më parë

Një i ri nga Lipjani është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij tash e katër ditë.


Familjarët kanë thënë se djali i tyre 23-vjeçar ka dalë nga shtëpia tash e katër ditë dhe më nuk është kthyer.

Ndërkohë që familja bën thirrje për ndihmë për ta gjetur djalin e tyre, sot raportohet se familjes Aliu nga Gadimja e Poshtme e Lipjanit i ka ndodhur edhe një tragjedi tjetër.

Kryefamiljari, përkatësisht babai i Shqipdonit 23 vjeçar raportohet se ka ndërruar jetë, shkruan Reporteri.net.

Këtë lajm e ka bërë të ditur ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës. Labinot Tahiri përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Ja dhe më e rendë jeta për këtë familje!
Babai i djalit të humbur paska ndêrruar jetë! Sigurisht ka qenë i sëmurë dhe nuk ka mundur ta përballoj edhe humbjen e djalit!

Unë ju shpreh ngushëllimet për këtë rast, ndërsa uroj të gjindet sa më parë ky djalê , nga policia dhe qytetarët!

Labi gjithmonë afër familjeve tona!”, ka shkruar Labi përbri fotografisë së publikuar. /Reporteri.net

Ja dhe më e rendë jeta për këtë familje! Babai i djalit të humbur paska ndêrruar jetë! Sigurisht ka qenë i sëmurë dhe…

Publiée par Labinot Tahiri sur Jeudi 17 octobre 2019